José Antonio Quiroga Díaz
O Saviñao  1960

Licenciado en Xeografía e Historia, profesor de secundaria desde 1987, foi director do CPI Dr. López Suárez do Saviñao entre 2000 e 2004, onde na actualidade é profesor. Director da ET Terras do Saviñao entre 1993 e 1996. Director do Ecomuseo de Arxeriz desde 2009 e director provincial do Sepe/Inem de Lugo entre 2004 e 2011.

Afiliado ao PSOE desde 1991, foi concelleiro no Saviñao entre 1995 e 2015. Membro do Comité Nacional desde 1995.


Contacto:
Partido Socialista de Galicia
Foto de José AntonioQuiroga Díaz
Circunscrición de Lugo

Asistencias ós órganos parlamentarios

Pleno do Parlamento

  • Deputado na reunión do martes, 26 de setembro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 27 de setembro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 04 de outubro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do venres, 06 de outubro de 2017, ás 11:00
  • Deputado na reunión do martes, 17 de outubro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 18 de outubro de 2017, ás 10:00

Comisión 7.ª, Agricultura, Alimentación, Gandaría e Montes

  • Vogal na reunión do martes, 10 de outubro de 2017, ás 16:05
  • Vogal na reunión do venres, 20 de outubro de 2017, ás 10:30

Comisión N.P. para o seguimento das políticas relativas á discapacidade

  • Secretario na reunión do luns, 25 de setembro de 2017, ás 10:30

© Parlamento de Galicia, 2011 | Rúa do Hórreo, 63 - 15701 Santiago de Compostela | Tel.: 981 551 300 Fax: 981 551 408