Olalla Rodil Fernández
Ribeira de Piquín  1989

Licenciada en Publicidade e Relacións Públicas pola Universidade de Vigo. Mestrado en Estudos Internacionais pola USC. Xornalista. Redactora en excedencia do diario dixital e semanario en papel Sermos Galiza. Membro da Comisión Permanente de Galiza Nova, organización xuvenil do BNG.


Contacto:
Bloque Nacionalista Galego
Foto de OlallaRodil Fernández
Circunscrición de Lugo

Asistencias ós órganos parlamentarios

Xunta de Portavoces

  • Portavoz suplente na reunión do martes, 18 de abril de 2017, ás 11:30

Pleno do Parlamento

  • Deputada na reunión do martes, 04 de abril de 2017, ás 10:00
  • Deputada na reunión do mércores, 05 de abril de 2017, ás 10:00
  • Deputada na reunión do martes, 25 de abril de 2017, ás 10:00
  • Deputada na reunión do mércores, 26 de abril de 2017, ás 10:00

Comisión 4.ª, Educación e Cultura

  • Vogal na reunión do martes, 11 de abril de 2017, ás 10:30

Comisión Permanente non Lexislativa de Control da Corporación da RTVG

  • Vogal na reunión do xoves, 30 de marzo de 2017, ás 10:35

Comisión N.P. de estudo para a Igualdade e para os Dereitos das Mulleres

  • Secretaria na reunión do mércores, 19 de abril de 2017, ás 10:30

Mesa da cnp para a igualdade e para os dereitos das mulleres

  • Secretaria na reunión do martes, 04 de abril de 2017, ás 11:30

© Parlamento de Galicia, 2011 | Rúa do Hórreo, 63 - 15701 Santiago de Compostela | Tel.: 981 551 300 Fax: 981 551 408