Sandra Vázquez Domínguez
Vilalba  1986

Estudou Administración e Xestión de Empresas na USC e realizou un máster universitario en Banca e Seguros. Traballou ata 2015 no sector da banca.

Senadora pola provincia de Lugo desde as eleccións xerais de 2015 ata o 2016, foi vogal da comisión de Economía e Competitividade, voceira da Comisión de Igualdade e vogal da Comisión de Peticións. É concelleira do Concello de Vilalba desde o ano 2015 e membro da Xunta Directiva do Partido Popular de Galicia.

Na X Lexislatura no Parlamento é voceira do GPP na área de IGAPE e Emprendemento na Comisión 6ª, Industria, Enerxía, Comercio e Turismo.


Contacto:
Partido Popular
Foto de SandraVázquez Domínguez
Circunscrición de Lugo

Asistencias ós órganos parlamentarios

Comisión 1.ª, Institucional, de Administración Xeral, Xustiza e Interior

  • Asistencia na reunión do venres, 02 de xuño de 2017, ás 10:30

Comisión 2.ª, Ordenación Territorial, Obras Públicas, Medio Ambiente e Ser.

  • Asistencia na reunión do mércores, 14 de xuño de 2017, ás 10:35

Comisión 3.ª, Economía, Facenda e Orzamentos

  • Vogal na reunión do venres, 09 de xuño de 2017, ás 10:35

Pleno do Parlamento

  • Deputada na reunión do martes, 06 de xuño de 2017, ás 10:00
  • Deputada na reunión do mércores, 07 de xuño de 2017, ás 10:00
  • Deputada na reunión do martes, 20 de xuño de 2017, ás 10:00

Comisión 4.ª, Educación e Cultura

  • Asistencia na reunión do xoves, 01 de xuño de 2017, ás 16:00

Comisión 5.ª, Sanidade, Política Social e Emprego

  • Asistencia na reunión do xoves, 15 de xuño de 2017, ás 16:00

Comisión 6.ª, Industria, Enerxía, Comercio e Turismo

  • Vicepresidenta na reunión do martes, 30 de maio de 2017, ás 16:05
  • Vicepresidenta na reunión do mércores, 14 de xuño de 2017, ás 16:00

© Parlamento de Galicia, 2011 | Rúa do Hórreo, 63 - 15701 Santiago de Compostela | Tel.: 981 551 300 Fax: 981 551 408